Verhuurd
Geverifieerde aanbieding
·
2 maanden geleden geplaatst
Al verhuurd
BSN beschikbaar
Verhuurd 1 maand geleden

104m² Appartement met 3 slaapkamers te huur in Escamp, The hague

1 825/maand
104m²
3 Slaapkamers
4 Kamers
Unfurnished

Loevesteinlaan 371, The Hague, 2533 AM

Veilig zoeken met RentHunter

Elke woning op RentHunter komt van een geverifieerd Nederlands verhuurplatform. We plaatsen nooit woningen van onbekende bronnen. We signaleren automatisch verdachte prijzen en borg-voor-bezichtiging-oplichting.

Woningdetails

Bouwinformatie

2019Bouwjaar

Sanitair

1Badkamers
Douche
Toilet

Buitenkenmerken

Balkon
Parkeren: own parking space (nr 4)
huisdiervriendelijk(Nee)

Aanvullende informatie

Unfurnished
Beschikbaar vanaf: Per direct
Uitstapdatum: 3/1/2027
1 Jaar - 1 JaarHuurperiode
Geschikt voor: Professionals, Stel, Gezinnen, Alleenstaanden, Expats, Senioren
Verwarming: underfloor heating
Inkomensrestrictie: 1 person: €5475-€5475/month, 2 people: €8212.5-€8212.5/month
Registratie mogelijk
Sociale woningbouw(Nee)

Wat je betaalt

Maandelijkse huur
€1825
Administratiekosten
-
Gemeenschappelijke kosten
-
Borg
€5475

Buurt: Escamp

Loevesteinlaan 371, The Hague, 2533 AM

Gepubliceerd door

Over de adverteerder

Geverifieerde adverteerder

Frisiamakelaars

Frisia Makelaars is a well-established real estate agency in The Hague, active for over 100 years. They offer rental listings alongside property sales and purchases. Browsing and responding is free — no account needed.

Advertenties deze maand
115
Advertenties deze week
22
Gemiddelde responstijd
-

Woningen per type

Apartments
72%
Houses
27%
Studios
1%
Rooms
0%
Laatst gecontroleerd 1 maand Ontdekt 2 maanden geleden